סלונים

 
 עיצוב סלונים

סלונים

במאמר זה נסייע לכם לבצע עיצוב סלונים בצורה מקורית ומנקרת עיניים. הידעתם כי גם כורסאות סלון אשר לא הושקעה בהם השקעה כספית ניכרת יכולים להפוך למיצגי פאר באמצעות קריאה ומימוש של ידיעונים בתחום העיצוב ? אנו בטוחים כי קריאת מאמר זה ויישומו יניבו לכם סלונים לתפארת ללא קשר למצב הדירה ולרמת ההכנסה שלכם. סלונים לתפארת הם מוצרי איכות אשר המשאבים והזמן שדרושים להפקתם קטנים משמעותית משחשבתם. להלן מספר צעדים לעיצוב סלונים באופן מזורז ויעיל:
 
ריהוט הסלון
 
יש לקרוא חומר על הכורסאות והספות בסלון שלכם: כיצד יש לנקות ולתחזק אותם. כיום, כשעידן הצריכה נעשה יותר ויותר בררני, ישנם מאמרים מכל הסוגים, העוסקים גם בהסרת קמטים מרהיטי עור ישנים, ובהסרה מהירה של אבק מרהיטי הבד והזמש. חשוב לקרוא כמה שיותר חומר כתוב, ולעשות כנדרש. רהיטים נקיים אשר נראים כמו חדשים הם הבסיס לעיצוב סלונים מכל הסוגים והמינים.
 
התאמת שטיחים לריהוט
 
במידה ואין לכם שטיחים, מומלץ להשיג שטיחים שישתלבו יפה עם הריהוט. מומלץ להיעזר במעצב פנים שיסייע לכם לבחור שטיחי סלונים המתאימים לריהוט. במידה ויש לכם כבר שטיחים, ניתן להזמין חברת מקצועית לטיפול וניקוי שטיחים. חברות אלו לא יקרות אם הנזק שהוסב לשטיחים הוא פונקציה של זמן בלבד, וללא תרחישים חמורים יותר כמו שפיכת נוזלים על השטיחים או שריטתם על ידי בעלי חיים.
 
החלפת אמצעי התאורה בסלון
 
אמצעי התאורה תלויים בפורמט בו תרצו לעצב סלונים. במידה ותחליטו לעצבם בפורמט כפרי ועתיק – יש לקנות נברשת של נורות רבות. למיטב ידיעתנו כבר אין להשיג נברשות אלו בחנויות הגדולות בתפוצה גדולה, אך ישנם לא מעט פתרונות מודרניים לעיצוב תאורה, למי שמעוניין בעיצוב מודרני. ניתן לרכוש גופי תאורה בצורות שונות, אשר מותאמים להם נורות שונות: מנורות ליבון ועד הלוגן. חשוב שאמצעי התאורה יתאימו ליתר תכולת הסלון שלכם מבחינה עיצובית.
 
ביצוע רה-אירגון לפריטי הסלון
 
עצה זו נועדה למי שיש לו את כל החפצים הדרושים עבור סלונים והוא אינו יודע כיצד להשתדרג. ייתכן ומבחינה כלכלית אין לו צורך להשתדרג, אלא רק להזיז את הספות והכורסאות או את השולחנות כך שהסדר החדש יהיה הגיוני יותר וישאיר מקום רב יותר. מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים אודות הסידור מחדש.