ארונות קיר

 
 ארונות קיר

ארונות קיר

מעוניינים לרכוש ארונות קיר? בחדרים רבים בהם יש מצוקת מקום, ארונות אלו פותרים בעיות רבות וחוסכים מטרים רבים של מקום בחדר. מדובר בעיקר על חדרי שינה לזוג ההורים, בהם המיטה הזוגית תופסת את רוב המקום, אך גם בחדרי ילדים עמוסים הדבר משמש פתרון טוב עד מאד. במאמר שלפניכם נעלה עבורכם קובץ שאלות ותשובות עבור ארונות קיר. במסגרת קובץ זה, לקוחות קודמים שאלו שאלות על ארונות קיר, ולכן ייתכן כי גם השאלה שלכם מופיעה במאמר זה. אנו בטוחים כי מאמר זה יענה על כל שתצטרכו לדעת אודות ארונות קיר:
 
כיצד מתבצעת ההתקנה של ארונות קיר ?
 
צוות התקנה – שהוא בדרך כלל מטעם המשווק ממנו רכשתם ארונות קיר מבצע את החור הנדרש. החור עלול להשאיר אצלכם לא מעט תהיות כאשר תתבוננו בו לראשנה, אך גודלו יהיה בדיוק בגודל הארון שרכשתם ובעומק שמגיע עד לדופנות הדלתות. לאחר גמר יצירת החור בקיר, צוות סבלים מיומן יסחב את הארון ויתחיל בהליך הרכבתו. לאחר מכן הוא יוטמע בתוך החור שנוצר בקיר, כאשר השלמות להקטנתו או הגדלתו יבוצעו תוך כדי השמתו. בסופו של יום העבודה אתם תמצאו ארון קיר מותקן היכן שהזמנתם.
 
אלו ארונות קיר מומלצים ישנם בשוק ?
 
אנו ממליצים על חדר ארונות קיר שהם גם ארונות הזזה. ניסיון העבר הוכיח כי רוב האנשים שרכשו ארונות קיר עשו זאת כדי לחסוך במקום בחדר. בארון הזזה אתה חוסך גם את המקום של דלת הפתיחה, ויש לך חדר עם מרחב הרבה יותר גדול. כמובן שגם ארונות עם דלתות רגילות יכולים להילקח בחשבון, אך ארונות ההזזה משפרים את נפח המקום גם בעת פתיחת הארון. חשוב להקפיד לשכור צוות התקנה מיומן בשל הדיוק הנדרש בהנחת המסילות של הארון.
 
האם המחיר של ארונות קיר יקר ביחס למחיר של ארונות סטנדרטיים ?
 
הדבר תלוי בסוג הארון, אך ניתן לומר בוודאות שישנן יותר הוצאות על ארונות קיר. אם ההוצאות על ארון רגיל מתבטאות בקניה ובהרכבה, אשר לרוב אינה מסובכת וניתנת לעשייה עצמית, בארונות קיר שנחשבים למסובכים פי כמה נוסף גם שירות ההרכבה וגם שירות שבירת הקיר, המוסיפים נתונים נוספים לסל ההוצאות שלכם.