ארונות הזזה

 
 עיצוב ארון הזזה

ארונות הזזה

מעוניינים במידע אמין ומעודכן על ייצור ארונות הזזה ? במאמר זה יסופק כל שתצטרכו לדעת על ארונות הזזה. ארונות הזזה אלו עשויים על פי רוב מעץ, אך ניתן להשיגם גם מפלסטיק ומזכוכית. יתרונות ארונות ההזזה מתבטאים בחסכון רב של מקום בשעת פתיחתם. בשינה מארונות עם דלתות ציר, ארונות אלו שומרים על המקום בו הם הוצבו. בטרם תרכשו ארונות הזזה מומלץ לברר את הפרטים הבאים:
 
וידוא הצרכים מהארון
 
חשוב לוודא אלו סוגים של מדפים ומגירות אתם צריכים בארונות ההזזה שלכם. חשוב לבחור בארון שיכיל מספר מדפים כמו שתכננתם, וכן מספר מגירות תחתונות ותאי אחסון לבגדים חגיגיים בהיקף שאתם זקוקים לו. הדבר הנכון ביותר לעשות יהיה לתכנן זאת בטרם תיגשו להליך איתור ארונות הזזה על מנת לדעת בדיוק על אלו דגמים יש להסתכל ואת אלו יש לנפות בשל חוסר התאמה לצרכים.
 
איכות הארון
 
אם יש לכם המלצות על דגמי ארונות הזזה, הזינו אותם במנועי חיפוש ברשת האינטרנט וקראו חומר ביקורתי המצוי עליהם. חשוב לקרוא זאת כמה שיותר על מנת לדעת אלו דגמים נחשבים לעמידים ואיכותיים. חובה להתבונן בפורומים לפני קנייה של ארונות הזזה על מנת להיות בטוחים שרכשתם פריט שמתאים לצרכים שלכם.
 
הזמנת שירות התקנה חיצוני
 
חשוב מאד שגם שירות ההתקנה החיצוני יסופק לכם מטעם הספק. במידה וספק הארון אינו מספק התקנה – שקלו מעבהר לספק אחר. אם מדובר בדגם שאתם מאד מעוניינים בו ולא ניתן להשיגו אצל ספק אחר, יהיה עליכם לאתר שירות התקנה מקצועי אשר יבצע את התקנת הארון בדירתכם. חשוב לוודא כי מדובר בשירות שיש לו ניסיון רב עם ארונות הזזה ודלתות הזזה. הקושי בהרכבת מוצרים אלו מתבטא בעיקר בהנחה מדויקת של המסילות על מנת שתאפשר תנועה חלקה של הארון. כבר אירעו מקרים בהם ארונות הזזה הותקנו עם מסילות עקומות מה שגרם לבעיות ממושכות של חריקות אשר הצריכו בסופו של דבר את פירוק הארון והרכבתו מחדש.
 
חומרי ארונות ההזזה
 
ההמלצה שלנו היא לרכוש ארונות הזזה מעץ. העץ הוא חומר שהוכיח את עצמו שנים בכל תחומי דלתות ההזזה:הן בארונות הזזה והן בדלתות פנים שהן דלתות הזזה. יחד עם זאת, ניתן להזמין גם ארונות הזזה מפלסטיק וזכוכית, אך אנו ממליצים להזמין אותם בעיקר למשרד ולמקומות עבודה. בבית ארון העץ עדיין נותר הארון השמיש והפופולרי ביותר.