המדריך לבחירת ארונות אמבטיה

 

 המדריך לבחירת ארונות אמבטיה

הבחירה לארונות האמבטיה יכולה להיות מעט קשה אבל בכדי לא להסתבך יותר מידי כדאי לבדוק מה בדיוק הטעם והסגנון הדרוש. כאן ניתן למצוא את המדריך לבחירת ארונות אמבטיה למשל כאשר בוחרים ארונות אמבטיה רצוי מאוד שיהיה סדר בחדר הרחצה ואיך זה יבוא לידי ביטוי? בעזרת מקומות אחסון אם למשל אין מספיק מקום בחדר האמבט אפשר להתקין מדפים שעליהם ניתן לשים קופסאות איחסון ועוד. אם יש מספיק מקום אפשר לבחור ארונות אמבטיה מחומרי גלם שונים למשל עץ אך כאשר בוחרים ארון אמבטיה מעץ חשוב מאוד לבחור עץ עמיד וחזק לאורך זמן כדי שיחזיק מעמד ולא יצבור רטיבות.

עוד פרט חשוב הוא התקציב שאותו רוצים להוציא על ארונות אמבט, חשוב מאוד לדעת מראש את עלות ארונות האמבטיה שאתם בוחרים ולפי כך לבדוק במספר חנויות של ארונות אמבט, לעיתים מוצאים את אותו ארון אמבט במספר חנויות אבל במחיר שונה, ולכן כדאי לערוך סקר קטן לפני שבוחרים את ארון האמבטיה הנבחר.

ומה עוד נוכל לספר לכם? לאחרונה התחדש המותג Batio בחנות חדשה במרכז הרהיטים דיזיין סנטר בבני ברק. בחנות תוכלו להתרשם ממבחר מערכות אמבטיה הכוללות ארונות אמבטיה, מקלחונים, חדרי אמבט קומפלט מעוצבים ועוד. כל המוצרים של חברת Batio נחשבים למוצרי איכות מהשורה הראשונה. החנות הראשונה אומנם רק בחיתוליה, אך המותג מתכנן לפתוח סניף נוסף של Batio בראשון לציון, כך ששווה בהחלט לעקוב. בנתיים אנו ממליצים לכם לבקר באתר בטיו ולקבל פרטים נוספים אודות הקולקציות, העיצובים, חדרי האמבט והרחצה ועוד.